Insignum na Targach Grupy PSB
W czwartek (20.03) zakończyła się XII edycja Targów Grupy PSB. W trakcie dwóch dni  INFOVER, po raz kolejny zaprezentował oprogramowanie klasy ERP INSIGNUM, które efektywnie wspomaga zarządzanie sieciami sprzedaży i świetnie sprawdza się m.in. w nowoczesnych sklepach samoobsługowych PSB Mrówka czy też PSB Profi.
 
Odwiedzający stanowisko INFOVER mieli okazję przekonać się jak funkcjonuje oraz co oferuje użytkownikom nowoczesne oprogramowanie INSIGNUM,  a także zadać pytania naszym doradcom. 
 
- Cieszymy, się, że z roku na rok targi dla Partnerów sieci PSB spotykają się z tak dużym zainteresowaniem i jak co roku wśród wystawców nie mogło zabraknąć naszej firmy - mówi Piotr Gwiazda dyrektor handlowy INFOVER.
 
- Zaprezentowaliśmy, oprogramowanie INSIGNUM, które z powodzeniem jest wdrażane u Akcjonariuszy Grupy PSB. Dodatkowo przedstawiliśmy jego nowe funkcjonalności m.in. eSklep, eDokumenty i Handel Mobilny - dodaje dyrektor handlowy. 
 
Targi Grupy PSB są  jedną z największych imprez tego typu w Polsce. W tym roku uczestniczyło w nich ponad 300 wystawców.