Grupa PSB poszerza koncepcje e-handlu na mechanizmach INFOVER

Grupa PSB, największa i najszybciej rozwijająca się sieć hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce będzie rozwijać sprzedaż internetową na rozwiązaniu firmy INFOVER.

INSIGNUM eSklep całkowicie integruje się z systemem sprzedażowym INSIGMUM Sprzedaż Hurtowa, na którym pracuje większość punktów sieci PSB.

- Dzięki pełnej współpracy z INSIGNUM Sprzedaż Hurtowa zarówno wdrożenie eSklep-u jak i późniejsze zarządzanie jest dużo sprawniejsze aniżeli w przypadku sklepów internetowych nie współpracujących z systemem ERP – zauważa Marian Szymański, dyrektor Działu Insignum firmy Infover. - Towary w eSklep-ie „ściągane” są z modułu Sprzedaż Hurtowa. Większość parametrów jest więc gotowa. Daje to ogromne oszczędności czasu – dodaje dyrektor Szymański.

Atrakcyjna strona główna w postaci konfigurowalnych paneli umożliwia sprawne organizowanie akcji promocyjnych, a prosta   i czytelna nawigacja ułatwia klientom „poruszanie” się po sklepie.  Dodatkowo moduł ten współpracuje z najpopularniejszym polskim serwisem aukcyjnym Allegro. Koszty dostawy w zależności od operatora mogą być ustalane „automatycznie” lub „ręcznie”.

Obecnie z oprogramowania Insignum korzysta już m.in. ponad 250 punktów sprzedaży, w tym 131 sklepów PSB-Mrówka, i Mini-Mrówka, a także ponad 120 hurtowni jedno – i wielooddziałowych.

INSIGNUM to przyjazne i niezawodne oprogramowanie klasy ERP autorstwa firmy INFOVER. System efektywnie wspomaga zarządzanie dowolnej wielkości firmą handlową, handlowo-usługową, handlowo-produkcyjną lub prowadzącą inny rodzaj działalności. Najlepszą rekomendację stanowi kilka tysięcy zadowolonych użytkowników na terenie całego kraju. Oprogramowanie jest systemem modułowym Centrala, Sprzedaż Detaliczna, Sprzedaż Hurtowa, Finanse i Księgowość, Środki Trwałe, Kadry i Płace, eDokumenty, eSklep, Handel Mobilny). Każdy z modułów może pracować samodzielnie lub jako rozwiązanie w pełni zintegrowane.